1 / 5
Nokia C 5
1.000 МКД
Цената е фиксна
21.03.2022 08:22

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

Nokia

Модел:

C5

Боја:

Black

Интерна меморија:

4 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

Prodavam Nokia C5 so predna i zadna kamena blutot MC so 2 sim karticki ispraven se so polnac prima sekakvi karticki

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Blaze
Потврден огласувач
076800170
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам