neprilika
По Договор
18.05.2021 13:33

Куманово / Куманово

Категорија:

Останато

Пол:

Машко

Образование:

ССС-V степен

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

koj moze da pomogne da se zivee i raboti od svojot trud, prednost Avstija, Germanija, Slovenija
samo za cesni i iskreni luge

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

sukhoi t-50
Потврден огласувач
02
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам