1 / 2
Велосипед МАХ скоро нов 15 пати користен
5.900 МКД
18.05.2021 15:19

Аеродром / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

Останато

Велосипедот е близу фабричката состојба многу малку е возен, се продава бидејќи е мал за корисникот

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Vladimir
Потврден огласувач
075460938
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам