1 / 4
BANDASI ZA ROAD BIKE DT SWISS R460
2 МКД
23.12.2021 09:12

Кисела Вода / Скопје

BANDASI ZA ROAD BIKE- DT SWISS R460 VO ODLICNA SOSTOJBA. shimano freewheel.
11 brzin

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Делови за Велосипеди и додатоци / Бандажи

Се продава од:

toni
Потврден огласувач
070874565
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам