1 / 4
BANDASI ZA ROAD BIKE -- GIPIEMME
2 МКД
21.08.2021 09:08

Кисела Вода / Скопје

BANDASI ZA ROAD BIKE -- GIPIEMME VO ODLICNA SOSTOJBA .SO shimano I campagnolo freewheel.
11 brzin

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Делови за Велосипеди и додатоци / Бандажи

Се продава од:

toni
Потврден огласувач
070874565
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам