Се издава еднособен стан во Автокоманда во Штип
6.000 МКД
25.05.2021 10:39

Штип / Штип

Број на соби:

2

Квадратура:

55 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

СЕ ИЗДАВА СТАН во населба Автокоманда спроти ЕВН Штип.
тел 076368280

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

angelina
Потврден огласувач
076368280
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам