1 / 2
SKARA NA ZAR
4.000 МКД
12.06.2022 10:38

Охрид / Охрид

SE PRODAVA- SKARA NA ZAR GOLEMA, MALKU KORISTENA SFE ISPRAVNO, MOZE DA SE VIDIT VO SEKOJ MOMENT.
Dimenzi:Dolzina/Sirina-(80cn x56cn).

POVISE INFO; (Viber/WhatsApp)
071 537-864

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Храна, Готвење, Гастрономија

Се продава од:

D%G
Потврден огласувач
071 537 864
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам