1 / 5
VITRINA ZA DRZANJE ,(CUVANJE) TOPLA HRANA
400 €
12.06.2022 10:38

Охрид / Охрид

SE PRODAVA ROSFRAJNA VITRINA ZA DRZANJE TOPLA HRANA (SUPI ,GULAS IDR) IMA TERMOSTAT ZA REGULIRANJE NA TEMPERATUR,SKROS MALKU E KORISTENA MOZIT DA SE VIDIT VO SEKOE VREME .

ZA KONTAKT; (Viber/WhatsApp)

071 537 864

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Храна, Готвење, Гастрономија

Се продава од:

D%G
Потврден огласувач
071 537 864
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам