1 / 2
Drveni Prozori i Kapaci
1.500 €
19.05.2021 04:59

Куманово / Куманово

Se prodavaat:

5x dvokrilni prozori
(120cm x 140 cm)

2 logi so kapak
(80cm x 220 cm)

Ednokrilen prozor so kapak
(80cm x 140cm)

Ednokrilen prozor so kapak
(50cm x 80cm)

Kontakt: Dene 075844344

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Дрво врати и прозорци

Се продава од:

Dene
Потврден огласувач
075844344
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам