1 / 3
SAMSUNG A5 2017_GOLD
3.000 МКД
28.09.2021 21:24

Охрид / Охрид

Марка:

Samsung

Модел:

A5 2017 GOLD

Боја:

Gold

Интерна меморија:

32 GB

РАМ меморија:

3 GB

Големина на екранот:

5,5 - 5,9" инчи

SE PRODAVA SAMSUNG A5 2017 GOLD,
3G RAM/32G ROM- TELEFON E OTFOREN NA SITE MREZI, Ima Lini na ekranot,

KONTAKT Samo - ( Viber/WhatsApp)
071 537_864

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Duli
Потврден огласувач
004915750967801
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам