1 / 12
Apartmani vo s.Radozda, Struga
25 €
20.06.2022 13:00

Струга / Струга

Apartmani KLIO.
Se iznajmuvaat apartmani vo s.RADOZDA, Struga. Locirani na bregot na Ohridsko ezero, so panoramski pogled. Apartmanite raspolagaat so TV, frizider, fen, pribor za ishrana, zaednicka kujna, klima, wc.

Tel. 078378266
Fb & Instagram

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

Zlatko Karamacoski
Потврден огласувач
078378266
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам