1 / 12
Mercedes-Benz C320 AMG Optic
1 €
Цената е фиксна
29.01.2023 16:03

Велес / Велес

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

C 320

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2021

Сила на моторот:

165 kw / 224 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Mercedes-Benz C320 AMG Optic vo odl sostojba full opr

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

MOBIL EM
Akademik Penčo Davčev
Потврден огласувач
070663601
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам