1 / 1
Klas dominant baliracka
1.700 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

11.05.2022 00:00

Свети Николе / Свети Николе

Се продава Клас доминант балирачка. Може и замена за приколица за арско ѓубре.

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Се продава / Можна е замена од:

Роберт
Потврден огласувач
077571847
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам