1 / 9
Nike Dri-Fit Women фитнес облека
1.000 МКД
07.01.2022 14:58

Прилеп / Прилеп

Испраќам по карго    

Облеката е во одлична кондиција, користена неколку пати.
Големина : S

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Облека

Се продава од:

Христијан
Потврден огласувач
078259101
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам