1 / 4
Velosiped detski Clermont-Francija
2.800 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.03.2023 22:17

Радовиш / Радовиш

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Детски

Големина на тркало:

16 "

Големина на рам:

16 "

Продавам детски велосипеди Clermont Франција. (Има и помошни тркала).
Цена - 2800 ден

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Goce
Потврден огласувач
078409814
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам