1 / 1
MED TAZE PRIRODEN!!!
400 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

05.08.2021 10:25

Штип / Штип

Prodavame taze med od bagrem od istocniot region na mk cena 400 den imame i propolis cena 150den prakame po kargo!!!

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Се продава од:

Dragan
Потврден огласувач
078473991
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам