1 / 1
Se prodava stara kukja vo s.Vozarci
13 €
14.05.2022 11:27

Кавадарци / Кавадарци

Број на соби:

3

Квадратура:

129 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Дрва

Дворна површина:

722 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

S. Vozarci

Stara kukja so voda, struja, kanalizacija,industriska voda

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Blaze
Потврден огласувач
075213337
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам