1 / 4
Pult K&M
2.000 МКД
Цената не е фиксна
07.09.2022 11:06

Бутел / Скопје

Prodavam pult za noti marka K&M,vo odlicna sostojba.
Telefon za kontakt 077-855-473

https://www.m-s-v.eu/en/music-instruments/sheet-music/sheet-music-accessoires/music-stands/22374/k-m-118/1-music-stand-black

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Останато

Се продава од:

zoran
Потврден огласувач
070547514
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам