1 / 10
passat 2.0 170ks
5.700 €
26.02.2023 22:44

Битола / Битола

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

125 kw / 170 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

passatot e vo top sostojba bez zameni so minimalna korekcija na cena. Od oprema poseduva:
AUTO HOLD
*ABS ESP
*KLIMATRONIK
*SENZORI ZA DOZD
*SENZORI ZA SVETLA
*KUKA
*TEMPOMAT
*KOZNI SEDISTA
*SIBER
*KOMANDI NA VOLAN
*GREACI NA SEDISTA
*NOVI GUMI....

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

igor
Потврден огласувач
075549622
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам