1 / 3
Novii detski fotelji -vozrast 2-7god
1.300 МКД
Цената е фиксна
17.03.2022 11:57

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Preubavi detski fotelji
Se pravi kako taburetka
Vozrast 2-7god
Isporaka so kargo

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Бебешки /Детски Играчки

Се продава од:

aneta
Потврден огласувач
070369766
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам