1 / 6
Se prodava Yamaha Majesty 125
1.250 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

18.02.2022 21:54

Гостивар / Гостивар

Марка:

Yamaha

Вид:

Скутер

Година:

2006

Модел:

Majestic 125

Километри:

30000

Motorot e vo top sostojba 125 kubika so vodeno ladenje ima dve novi gumi,novi gurtni na kocnicite,nov akmulator,servisiran ulje spremen za sezonava pali vozi.
Cena 1350 eur.
Moze zamena za Aprilija sr50,Gilera raner50,piagio50,yamaha aerox
Samo ne nudete kineski motori!

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Miki
Потврден огласувач
078838477
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам