1 / 10
Polovni gumi za Mercedes benz
200 €
Цената не е фиксна
25.07.2021 16:46

Македонска Каменица / Делчево

Se prodavaat polovni letni gumi so bandazi za mercedes 195x15x55 i 195x65x16 bez bandasi (1000den parce) koristeni edna zezona. Tel 075 593 614

Категорија: Моторни Возила / Останато

Се продава од:

boban
Потврден огласувач
078420194
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам