1 / 7
MERCEDES ML250 W166 13
24.000 €
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
Денес 09:25

Петровец / Скопје

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

ML 250

Година:

2013

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.11625

Сила на моторот:

155 kw / 211 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Voziloto e vo perfetna sostojba so napraven kompleten servis i smeneti site filtri i masla vo menuvac i motor
-Full oprema
-4x4
-novi predni amortizeri
-Kamera
-ANDROID NAVIGACIJA 9 inch
-Potrosuvacka 8 l/10
Chip tuning stage1 36 ks
https://www.youtube.com/watch?v=XI0dFeN2FSM
-SELF PARKING - SAM PARKIRA
-Registriran do juni 2022

zamena samo BMW 5 i so moja doplata ili vasa serija posle 2014 ili BTC
moze i so moja ili vasa doplata

za kes ekstra cena

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Љупчо
Потврден огласувач
075484499
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам