1 / 6
Se prodava HUFFY 26-BLACK WIDOF
100 МКД
Цената не е фиксна
25.03.2022 19:49

Охрид / Охрид

Испраќам по карго    

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

Останато

Se prodava HUFFY 26-BLACK WIDOF
kako nov ko od fabrika, donesen od USA
Gumi kenda,shimano menuvac so 21 brzina,shock absorber amortizer,disk kocnici

tel za kontakt 071250541

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

aleksandar
OHRID
Потврден огласувач
071250599
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам