1 / 1
Сандали
350 МКД
20.05.2021 11:02

Карпош / Скопје

Tип на обувки:

Сандали / кломпи

Големина:

<30

Боја:

Темно сина

Меки сандали, 100% природна кожа, бр 26

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Обувки за момчиња

Се продава од:

Антонина
Потврден огласувач
076488477
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам