1 / 8
Samsung Galaxy S1
800 МКД
Цената е фиксна
20.08.2021 16:23

Виница / Виница

Марка:

Samsung

Модел:

Galaxy S1

Боја:

White

Интерна меморија:

8 GB

РАМ меморија:

До 0,5 GB

Големина на екранот:

4,1 - 4,9" инчи

Samsung Galaxy S1, prviot seriozen Samsung telefon. Odlicen dopir, amoled touch screen display. Raboti odlicno, so odlicna baterija i simbolicna cena koja e fixna. Ide samo telefonot, koristi obicen micro USB polnac kako povekjeto telefoni.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
079250971
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам