1 / 9
YAMAHA TDM 900
8.000 €
02.04.2022 09:43

Кичево

Марка:

Yamaha

Вид:

Туринг

Година:

2013

Модел:

TDM 900

Километри:

10000

Yamaha tdm 900, nov uvoz ch, na MK tabli, ABS, full oprema, maksimalno sucuvan, se gleda i po sliki, 10.800km.
Cena 8000€, bez zameni

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Shukrija
Потврден огласувач
072693818
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам