1 / 11
Plasticni prozori doneseni od Švajcarija
6.000 МКД
Цената не е фиксна
20.05.2021 13:44

Струга / Струга

Состојба на предмет
Нов

Dimenzii>
v. 111 - š. 60 cm
v. 108 - š. 80 cm
v. 75 - š. 95 cm
v. 60 - š. 112 cm
v. 130 - š. 72 cm
v. 155 - š. 162 cm
v. 220 - š. 220 cm
v. 128 - š. 134 cm
v. 60 - š. 63 cm

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / PVC врати и прозорци

Се продава од:

Fet
Потврден огласувач
071739370
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам