1 / 5
Se izdava bungalov Ohrid
1 МКД
05.08.2022 08:46

Охрид / Охрид

Квадратура:

40 m²

Број на соби:

2

Греење:

Струја

Наместена:

Да

Bungalov so sopstveno kupatilo dnevna kujna kapacitet 5 lica na 20 m od plaza i 15 min peski do carsija 075498450

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се продава од:

vesna
Потврден огласувач
075498450
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам