1 / 5
Steam Jersey
1.300 МКД
24.08.2021 09:57

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Prodavam nov velosipedski dres Steam
Top kvalitet, so silikonska grip lenta, lezi odlicno !
Golemini S;M;L;XL
Cena 1300
Prakjam po kargo niz cela MK, do Skopje besplatna dostava
Povekje info 078432194

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Делови за Велосипеди и додатоци / Облека, Опрема

Се продава од:

Mario
Потврден огласувач
078432194
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам