Baram rabota
1 €
27.05.2021 12:22

Кисела Вода / Скопје

Категорија:

Останато

Пол:

Женско

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Baram rabota na pola rabotno vreme samo 1 va smena, samohrana majka so 3 deca i roditel na dete so poprecenost , tel 078447076

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

XXXXXX
Потврден огласувач
079303841
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам