1 / 10
Peugeot Partner
9.500 €
22.02.2022 14:27

Демир Хисар

Марка:

Peugeot

Модел:

Partner

Година:

2016

Гориво:

Дизел

Километри:

110000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Останато

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2022

Сила на моторот:

73 kw / 99 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Se prodava Peugeot Partner 1.6 blue HDI 2016 godina so najvisoko nivo na oprema

Navigacija so 7 inchen display vo boja na touch
Bluetooth
WIFI
KAMERA i park senzori nazad
Napraven golem i mal servis pred 1000 km
Perfektna sostojba so 4 novi gumi
Poveke informacii na telefon: 075421689 Zdravko

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Zdravko
Потврден огласувач
075421689
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам