1 / 7
patiki 40-41
По Договор
04.11.2021 12:05

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Tип на обувки:

Патики

Големина:

>40

Боја:

Бела

patiki philipp plein posleden broj 40-41

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Обувки за момчиња

Се продава од:

w
Потврден огласувач
070592988
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам