1 / 11
Stan vo T.Pole
80.000 €
Цената не е фиксна
18.10.2022 11:47

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

4,5

Квадратура:

97 m²

Греење:

Нема

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

2017

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Metodija Mitevski

Stan na mnogu ubava lokacija gleda na 2 strani vo blizina na Viva Fresh, so 3 spalni sobi i golem salon so kujna, ima 2 balkoni. Se prodava namesten.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Eki
Потврден огласувач
+38977937688
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам