1 / 1
Samsung Galaxy Watch 2 EVROPSKI NOVI - MOBICOM
9.990 МКД
17.11.2021 08:44

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Samsung galaxy watch 2 vo crna boja NOVI NEAKTIVIRANI so Garancija 2 godini za evropski pazar.
Bez zameni!!!
Prakame po Kargo Ekspres niz cela Makedonija.

https://www.facebook.com/mobicomstore/

Tel. 075379133
075500999

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Паметни часовници - Smartwatch

Се продава од: Претпријатие

Mobicom Premium Store
Solunska 240, SIROK SOKAK (kamen most)
Потврден огласувач
075379133
075500999
Испрати Е-маил до огласувачот

Samsung Galaxy Watch 2 EVROPSKI NOVI - MOBICOM

9990 МКД

Samsung Watch 4 EVROPSKI NOVI - MOBICOM

11990 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам