1 / 1
Drveni prozori
6.000 МКД
26.09.2022 00:47

Куманово / Куманово

Se prodavaat 6 drveni prozori, ekstra socuvani bez ostetuvanja so kasa.CENA KOMPLET SO KASA 6000 DEN.
3 krila - 121x54
3krila - 130.5x61

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Дрво врати и прозорци

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
078239805
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам