se prodava LG klima povolno
5.500 МКД
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

21.05.2021 01:47

Виница / Виница

Prodavam LG klima 3.5Kw (ne e inverter), malku koristena. Filip 070/208-610

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Клима уреди

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
071530343
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам