1 / 8
apartmens STONE
25 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

21.05.2021 08:27

Струга / Струга

Состојба на предмет
Нов

Се издаваат апартмани во село Радожда Струга на 35 метри од езерото со прекрасен поглед на езеро и планина.

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

Mladen
Потврден огласувач
070339553
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам