1 / 2
GAJBI KOKA KOLA/SKOPSKO
250 МКД
19.12.2021 16:10

Охрид / Охрид

SE PRODAVA NOVI 20 GAJBI KOMPLET SO SISINJA OT KOKA KOLA I SKOPSKO,

KONTAKT: (WhatsApp/Viber)
071 537-864

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Храна, Готвење, Гастрономија

Се продава од:

D%G
Потврден огласувач
071 537 864
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам