НОВАЧКИ ПАТ, СЕ ИЗДАВАА Т ДВА МАГАЦИНИ И ПЛАЦ
400 €
27.05.2021 13:03

Битола / Битола

Квадратура:

100 m²

ИД 520, НОВАЧКИ ПАТ, ЦЕЛА ПАРЦЕЛА 2000 М2, СЕ ИЗДАВА МАГАЦИН 100 М2 СО КАНЦЕЛАРИЈА ЗА 400 ЕВРА, ДВА МАГАЦИНИ ЗА 800 ЕВРА ЗА МЕСЕЦ, ИЛИ ДВАТА МАГАЦИНИ СО ДВЕ КАНЦЕЛАРИИ И ПЛАЦ ОД 1000 М2, СО ДВА ВЛЕЗА ИНФОРМАЦИИ ВО АГЕНЦИЈАТА СТРЕЛЕЦ БИТОЛА, СЕКОЈ РАБОТЕН ДЕН ОД 8,30 ДО 13,30 И ПОПЛАДНЕ ОД 17 ДО 19,30, ВО САБОТА ОД 8,30 ДО 13 ИЛИ НА WWW.STRELECNEDVIZNOSTI.MК 070 339 404 076 451 799 047 232 004 047 222 940 ИЛИ НА FACEBOOK AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI STRELEC BITOLA

Категорија: Недвижности / Магацини

Се продава од:

АГЕНЦИЈА СТРЕЛЕЦ
Потврден огласувач
070339404
Испрати Е-маил до огласувачот

ОБЈЕКТ ЗА КАЗИНО, ХОТЕЛ, РЕСТОРАН,ДО БИТОЛА

430000 €

К2199 ЦЕНТАР СЕ ПРОДАВА КУЌА ЗА РЕНОВИРАЊЕ ИЛИ ГРАДБА

28000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам