1 / 1
SSD 2.5" Samsung 870 QVO 4TB SATA3
16.000 МКД
Цената е фиксна
15.05.2022 22:10

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Se prodava polovno SSD Samsung 870 QVO 4TB. So garancija i celosna ambalaza.

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Хард дискови

Се продава од:

Korisnik
Потврден огласувач
078361205
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам