1 / 12
Gazista od masivno drvo, masivni ploci ,elementi za mebel
12 €
05.06.2021 13:00

Берово / Берово

Bc - Transkom Panel doo s.Ratevo, Berovo vrsi proizvodstvo na gazishta, masivni ploci elementi za mebel od masivno drvo - buka, dab , bor ...dimenzii i naracki po vas izbor .

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Се продава од: Претпријатие

Bc - Transkom Panel
Потврден огласувач
071243182
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам