1 / 2
Trapezariska masa so stolovi I klub masa
23.000 €
21.05.2021 15:01

Гевгелија / Гевгелија

Super socuvani, ne mnogu koristeni

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Маси

Се продава од:

Ana
Потврден огласувач
071299294
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам