1 / 4
Se prodava plac zad Nabizi
1 €
26.06.2022 21:35

Кичево

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

1207 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava plac za Nabizi so povrsina od 1207m2. Ima markica so okolu 1000m2. Povekje informacii 070318320 Vlatko.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Агенција за недвижности Оkey
Булевар Ослободување 27/2-1 Кичево
Потврден огласувач
070 318 320
Испрати Е-маил до огласувачот

Plac nad zeleznicka stanica

36000 €

Plac na asvalten pat za s. Osoj

29 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам