1 / 2
HK Audio LINEAR 3 115 FA
2.200 €
26.02.2022 09:57

Штип / Штип

HK Audio LINEAR 3 115 FA - 1200 W Class D Verstärker
Два активни звучници многу малку користени,
Со одличен тон.
Цена 2200 евра

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Се продава од:

Горан
Потврден огласувач
078405685
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам