1 / 4
Крчо
По Договор
21.05.2021 17:55

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Крчко
СУПЕР КРЧКО е се што ви е потребно да зготвите вкусни традиционални јадења, супи, чорби, главни јадења, сосови, зимници,слатко.
Работи самостојно, штеди енергија, не е потребно мешање, надгледување, не загорува, ги задржува сите хранливи состојки на храната
🍲🍗🍖🥩🥔🥕🍆🍅🌶🥒🥦🌽🥑🍄🍲
🔹️320W, куќиште од нерѓосувачки челик
🔹️прекинувач со 3 положби на загревање
🔹️стаклен капак
🔹️керамички сад кој се одвојува за припрема на храна
🔹️капацитет 6.5 литри
🔹️овална форма со димензии : 30 х 24 х 14cm
✅гаранција 1 година
✅германски производ Фишер fg electronics
✅сигурна и брза достава до вашиот дом
https://www.facebook.com/shopingzasite/

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Готвачи на пареа

Се продава од:

Elena
Потврден огласувач
071223956
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам