1 / 1
Аир фраер
По Договор
21.05.2021 17:59

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

🎁🎄 АПАРАТ ЗА ГОТВЕЊЕ СО ТОПОЛ ВОЗДУХ 🎄🎁

♨️ AIR FRYER апарат за готвење со топол воздух е се што ви е потребно да ги приготвите вашите омилени оброци на здрав начин заменувајќи го врелото масло со топол воздух ♨️
🍗🍖🥩🥓🍟🥔🍕🍣🍤🥕🍆🥦🌽🍄
-️Јачина 1250w
-️Прилагодлива температура 80 до 200 степени
-️Тајмер : 0-30 минути
-️Капацитет на корпа 2.6 литри
-Нелеплива површина за печење
-Заштита од прегревање
✔Гаранција 1 година
✔Германски производ FG HAUS
✔Сигурна и брза достава до вашиот дом

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Готвачи на пареа

Се продава од:

Elena
Потврден огласувач
071223956
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам