1 / 1
HK Audio LINEAR 3 Bass Power Pack
5.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.02.2022 09:57

Штип / Штип

HK Audio LINEAR 3 Bass Power Pack
Активен систем со одлични тонски перформанси.
Малку користен.

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Се продава од:

Горан
Потврден огласувач
078405685
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам