1 / 8
Berovo plac
7.000 €
19.05.2022 13:00

Берово / Берово

Квадратура:

497 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава плац 497м2 над беровско езеро со сопствена шума (елки), поглед кон езеро пат,вода струја за приклучок цена 7000€ може замена за впзило 8000€
Тел: 072226661

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Кристијан
Потврден огласувач
072226661
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам