1 / 12
BMW E90 320D HAVARISANO
1.400 €
22.07.2021 12:20

Гази Баба / Скопје

Марка:

BMW

Модел:

320

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2020

Сила на моторот:

120 kw / 163 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Prodavam bmw e90 320d 163ks proozvedeno 2006 godina havarisano na delovi ili celo saltabla zdrava

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

daniel
Потврден огласувач
072222060
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам